Ošetření citlivých zubů

Ošetření citlivých zubů

Ošetření citlivosti

Úloha Vašeho zubního lékaře

Pouze zubní lékař může potvrdit, že trpíte dentinovou hypersenzitivitou. Pokud zažíváte jakékoli problémy se zuby, vždy požádejte svého zubního lékaře o radu. On Vám může poradit nejvhodnější péči o ústní dutinu pro Vás osobně a nejlepší techniku čištění zubů a jak často a kdy si zuby čistit. Pokud máte pocit, že Vám hrozí opotřebení zubů kyselinami, požádejte svého zubního lékaře o radu, například jak nejlépe konzumovat kyselá jídla a nápoje, které jsou v moderní stravě obsaženy. Můžete také zkusit zubní pastu se speciálním složením, která je určená k tomu, aby pomohla chránit zuby před erozí kyselinami, například zubní pastu Sensodyne® Pronamel®

Proč odborníci doporučují Sensodyne®?

Od roku 1961, kdy byla značka Sensodyne celosvětově poprvé představena, se stala značkou, kterou si oblíbili zubní lékaři po celém světě. V České republice je nejdoporučovanější značkou zubními lékaři.* Při čištění zubů dvakrát denně zubní pasty Sensodyne® poskytují osvědčenou úlevu od bolesti způsobované citlivými zuby.  

Podstata produktů Sensodyne® vždy vycházela a vychází z vědy, proto jsou naše zubní pasty účinné. V průběhu let naši vědci vyvinuli různé technologie pro nové zubní pasty, které jsou speciálně určené k tomu, aby zmírnily citlivost zubů.

 

*V péči o citlivé zuby. Zdroj: Průzkum © GfK Dentist Tracking, 2/2017, Česká republika

Kdy navštívit svého zubního lékaře?

Pamatujte prosím na to, že kromě citlivosti zubů existuje mnoho dalších příčin bolesti zubů. Pokud kdykoli pocítíte nepříjemný vjem nebo bolest ve svých zubech, doporučujeme Vám, abyste navštívili svého zubního lékaře a požádali jej o radu co nejdříve. Doporučujeme, abyste navštěvovali svého zubního lékaře každých 6 měsíců kvůli pravidelným zubním prohlídkám. 

Online test Sensodyne

Online test Sensodyne

Myslíte, že možná máte některé ze symptomů citlivých zubů? Náš online test je užitečným nástrojem, který Vám pomůže zjistit více. Trvá pouze několik málo minut a můžete ho absolvovat právě teď.

Spustit online test

O CITLIVOSTI