Váš osobní profil Sensodyne® je pro Vás připraven

Při internetové prohlídce jste nám sdělili, že Vám nebyla diagnostikována zvýšená citlivost zubů, a nezdá se, že byste trpěli nějakými nepříjemnými vjemy v reakci na některé z typických spouštěčů citlivosti zubů.

Při internetové prohlídce jste nám sdělili, že Vám nebyla diagnostikována zvýšená citlivost zubů. Zdá se však, že zažíváte některé z typických symptomů souvisejících se zvýšenou citlivostí zubů.

Doporučujeme Vám, abyste navštívili svého zubního lékaře a požádali jej o radu a abyste si s sebou vzali svůj profil Sensodyne®, který Vám pomůže popsat, co pociťujete.

Poté, co budete mít diagnózu citlivosti zubů potvrzenou svým zubním lékařem, naším cílem je pomoci vám lépe pečovat o vaše citlivé zuby a dosáhnout úlevy od bolestivé citlivosti, přičemž profil Sensodyne® použijeme jako výchozí bod.

Při internetové prohlídce jste nám sdělili, že Vám byla v minulosti diagnostikována zvýšená citlivost zubů, ale v současné době se zdá, že v této souvislosti nezažíváte žádné nepříjemné vjemy.

Ve Vašem online dotazníku jste nám sdělili, že Vám zubní lékař diagnostikoval zvýšenou citlivost zubů. Z Vašich odpovědí vyplývá, že některé z typických symptomů zvýšené citlivosti zubů ovlivňují kvalitu Vašeho života.

Naším cílem je pomoci Vám lépe pečovat o Vaše citlivé zuby a dosáhnout úlevy od bolestivé citlivosti, přičemž profil Sensodyne® využijeme jako výchozí bod.

Zeptejte se zubního lékaře

Pamatujte prosím na to, že kromě citlivosti zubů existuje ještě mnoho dalších příčin bolesti zubů. Pokud kdykoli pocítíte nepříjemný vjem nebo bolest ve Vašich zubech, doporučujeme Vám, abyste co nejdříve navštívili svého zubního lékaře a požádali jej o radu.