Šetrné zubní kartáčky, které důkladně čistí citlivé zuby

Zubní kartáčky Sensodyne byly vyvinuty na základě vědeckých poznatků a jsou určeny speciálně pro šetrné, ale důkladné čištění zubů s obnaženými zubními krčky.

Nejčastější příčinou vzniku zvýšené citlivosti zubů je obnažení zubních krčků, které vznikají kvůli ústupu okrajů dásní a abraze skloviny. Obnažený zubní krček zůstává nechráněn a čištění zubů se stává bolestivé. Proto dochází ke zhoršení ústní hygieny postižených míst.

Zubní kartáček Sensodyne Kompletní ochrana - Soft a Medium

Zubní kartáček Sensodyne Kompletní ochrana - Soft a Medium

Zubní kartáčky Sensodyne Kompletní ochrana mají malou zahnutou hlavu, vnější vlákna jsou měkká a vnitřní zakulacená. Je vhodný pro citlivé zuby.

Sensodyne True White

Zubní kartáček Sensodyne True White

Se zubní pastou přichází také speciální kartáčky pro citlivé zuby Sensodyne True White. Jejich postranní delší vlákna, která se nahoře zužují, dokonale a jemně vyčistí i těžko dostupné mezizubní prostory. Vnitřní kratší vlákna zase šetrně odstraňují skvrny na povrchu citlivých zubů. K dostání jsou v provedení SOFT a MEDIUM v barevné škále pro celou rodinu.

Zubní kartáček Sensodyne Expert - Soft a Medium

Zubní kartáček Sensodyne Expert - Soft a Medium

Zubní kartáčky Sensodyne Expert mají pečlivě zaoblená měkká vlákna (Soft má měkkost 15 a Medium 18). Vysoký počet vláken (2244 vláken) je uspořádán tak, aby se přizpůsobili anatomickému tvaru zubu. Okrajová vlákna jsou kratší a nezraňují dásně. Držadlo kartáčku má protiskluzovou úpravu, umožňuje lepší uchopení kartáčku a dokonalou kontrolu čištění. Sensodyne kartáčky mají krátkou pracovní část umožňující vyčištění i hůře dostupných míst. Kartáčky jsou tak šetrné a účinné.

Zubní kartáček Micro Active

Zubní kartáček Sensodyne Micro Active

EXTRA SOFT zubní kartáček pro jemné a důkladné čištění citlivých zubů. Kartáček Sensodyne nabízí Mirco aktivní štětinky pro šetrné a účinné čištění zubů a dásní. Krátká pracovní hlava je speciálně navržená pro pečlivé vyčistění zubů i v těžko přistupných místech.