Zubní pasta Sensodyne Advanced Clean
Sensodyne Advanced Clean

Zubní pasta Sensodyne Advanced Clean

Zubní pasta Sensodyne Advanced Clean pomáhá uklidnit nervová zakončení. Poskytuje tak 24hodinovou ochranu před bolestí citlivých zubů*.

  • Úleva od citlivosti
  • Důkladné čištění
  • Dlouhotrvající svěžest*
  • Speciální technologie pro bohatší pěnu
  • Pomáhá odstraňovat zubní plak*
  • Poskytuje všechny výhody běžné zubní pasty s obsahem fluoridu*

Zubní pasta Sensodyne má speciální složení, které přináší úlevu od citlivosti. Když se zubní sklovina opotřebuje nebo když ustoupí dásně, dojde k obnažení dentinu, který je pod nimi. To může vést k bolesti z citlivosti, například při konzumaci horkých a chladných nápojů.

Zubní pasta Sensodyne Advanced Clean působí uvnitř dentinových kanálků a pomáhá uklidnit nervová zakončení pro 24hodinovou ochranu před bolestí citlivých zubů. Navíc má příjemnou, bohatou pěnu, důkladně čistí zuby a zanechává svěží pocit v ústech.

* Při čištění zubů dvakrát denněZubní pasta Sensodyne Advanced CleanPodrobnosti o výrobku

Aktivní látky

Dusičnan draselný
Fluorid sodný

Použití

Čistěte si zuby dvakrát, ale ne více než třikrát denně. Omezte spolknutí pasty na minimum, vždy ji vyplivněte. Citlivé zuby mohou značit skrytý problém, který vyžaduje okamžité ošetření. Pokud příznaky přetrvávají, nebo se zhorší, navštivte Vašeho zubního lékaře. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti do 12 let, pokud jim nebyl doporučen zubním nebo všeobecným lékařem. Pokud dojde k podráždění, přestaňte přípravek používat. Nepoužívejte, pokud jsou chlopně krabičky rozlepené. Obsahuje fFluorid sodný 0,3152% w/w (1426 ppm F).

Zubní pasta Sensodyne Advanced Clean je kosmetický přípravek.